czwartek, 2 października 2014

Podsumowanie września i zapowiedzi kilka

W ubiegłym miesiącu byłam pilna i pracowita - starałam się, aby mój blog stał się dla Was ciekawą, różnorodną i inspirującą platformą. Oprócz postów dotyczących bezpośrednio Monachium i kultury niemieckiej, poruszałam również inne, bardziej ogólne kwestie. Dodatkowo pojawił się pierwszy typowo fotograficzny wpis. Jeśli przegapiliście któryś z 12 wrześniowych artykułów, przygotowałam tu małe podsumowanie - może któryś z tematów zainteresuje Was szczególnie.

DWUJĘZYCZNOŚĆ
MONACHIUM
 • podałam Wam kilka wskazówek, jak można przygotować się do wizyty na Oktoberfest z dziećmi
 • przypomniałam wpis o świetnym sklepie dla dzieci Kunst und Spiel oraz informację o jesiennym święcie organizowanym w tym sklepie w zeszły weekend
WYZWANIA BLOGOWE

VARIA


We wrześniu zabrakło niestety artykułu z serii "Polki w Monachium", prezentującego kolejną pracującą mamę, która z sukcesem łączy opiekę nad dziećmi, obowiązki domowe i swoją zawodową pasję. Artykuł o wyjątkowej osobie jest już przygotowany i czeka na autoryzację. Pojawi się tu na pewno w październiku!

Czy jakiś post spodobał się Wam szczególnie? A może są jakieś inne tematy, które chcielibyście, żebym poruszyła na moim blogu? Zapraszam do komentowania i oceniania :)

2 komentarze:

 1. Kasztany... Nie mogę się doczekać jarmarku bożonarodzeniowego, kiedy będę mogła skosztować tych jadalnych :)

  Obejrzałam sobie raz jeszcze video z Leo w roli głównej, pięknie mówi po polsku :) Te wtrącenia nie pojawiają się zbyt często :) Super Ci idzie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Olu, mam nadzieję, że równie gładko pójdzie nam z pisaniem i czytaniem...

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)