środa, 6 lutego 2013

Nowa polska grupa dla dzieci w wieku 6 - 12 miesięcy

Drodzy Rodzice! Niedługo zmiana semestru - być może niektórzy z Was będą chcieli zapisać dzieci na polskie zajęcia zabawowo-edukacyjne. Polecam przeczytanie wpisu o polskich grupach, jakie odbywają się na terenie Monachium. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Tym razem mam jeszcze dodatkową informację, dla rodziców, których maluchy mają od 6 do 12 miesięcy. Specjalnie dla tego przedziału wiekowego powstanie nowa grupa, tzw. Krabbelrunde, która nosi wdzięczną nazwę "Idzie raczek nieboraczek" :) Zajęcia będą odbywały się w czwartki, w godz. 9:30 - 11:00. Kurs potrwa w terminie od 11.04.2013 do 27.06.2013 (w sumie 9 spotkań). Kurs poprowadzi Małgorzata Anna Kosler, która do niedawna jeszcze przez kilka ładnych lat prowadziła zajęcia polskiej grupy zabawowej w instytucji Evang. Familien-Bildungsstätte "Elly Heuss-Knapp"

Oto opis zajęć ściągnięty ze strony internetowej organizatora:
"Dla maluchów pierwsze piosenki i wesołe rymowanki w języku polskim. Nie zabraknie także łatwych zabaw i tańców na koordynację ruchową pomagających przy stawianiu pierwszych kroczków. Dla mamy/taty okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń rodzicielskich oraz uzyskania informacji dotyczących pierwszego i drugiego wieku rozwojowego dziecka".

Miejsce: 
Evang. Familien-Bildungsstätte "Elly Heuss-Knapp"
Herzog-Wilhelm-Str. 24
80331 Monachium
tel. 089-55 22 41-0    
www.efbs-muc.de
Godzina: 9:30 – 11:00
Dzieci w wieku: od 6 do 12 miesiąca życia
Prowadząca: Małgorzata Anna Kosler
Opłaty: 68,40 euro / 9 spotkań
2 komentarze:

  1. Czesc :) nie wiesz moze czy sa takie spotkania gdzies w okolicy Forstenrieder Allee dla dzieci do 3 lat lub starszych?

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć! Wszystkie znane mi polskie grupy zabawowe opisałam w tym poście: http://polkawmonachium.blogspot.de/2012/08/polskie-grupy-zabawowe-na-terenie.html

    Chyba najbliżej byłoby Ci do grupy w Laim.
    Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)