piątek, 16 stycznia 2015

Trzy zdjęcia na trzecie urodziny bloga

Zupełnie przez przypadek zorientowałam się, że dziś właśnie kończę trzy lata. Trzy lata jako blogerka :) 

W zeszłym roku miałam dla Was przygotowany już parę dni wcześniej mały konkurs, tym razem całkiem o tej ważnej dacie zapomniałam... W jaki sposób mogłabym to Wam, drodzy Czytelnicy, spontanicznie wynagrodzić? 

Odkurzyłam swoje archiwum fotograficzne i odnalazłam trzy zdjęcia, na których miałam mniej więcej właśnie trzy lata. Beztroskie, szczęśliwe dzieciństwo, rozpoczęcie przedszkola, zabawy ze starszą siostrą. Tyle w zarysie pamiętam z tego okresu :)A mój blog przez te trzy lata bardzo ewoluował! Stałam się bardziej otwarta i łatwiej przychodzi mi opowiadanie o sobie, o mojej rodzinie i prywatnym życiu. Znacznie poprawiła się jakość zdjęć, jakie tu zamieszczam - cały czas pracuję nad swoim warsztatem i obróbką fotografii. Zmieniłam layout bloga, jak również poruszaną tu tematykę. Udało mi się zwiększyć częstotliwość pojawiania się postów - w tej chwili piszę 2-3 razy w tygodniu. Odważyłam się na pierwsze próby zapisów w formie wideo oraz rejestrowanie rozmów i piosenek w wykonaniu mojej rodziny. I przez te trzy lata poznałam wiele wspaniałych osób, które do mnie piszą maile i z którymi się spotykam. Z niektórych znajomości utworzyły się wspaniałe przyjaźnie - gdyby nie blog, w ogóle nie wiedziałabym o Waszym istnieniu! 

Dziękuję więc za te wszystkie realne i wirtualne spotkanie, za zaufanie, jakim mnie codziennie obdarzacie i miłe słowa, jakie zostawiacie pod moimi wpisami. Fajnie, że jesteście :) Z Wami te urodziny są naprawdę wyjątkowe!

Wasza Dominika

2 komentarze:

 1. Dominiko, a ja cieszę się, że Ty tu jesteś! :) Niesamowite jak ten czas szybko leci i jak nam się dłuży, a jak już minie, to orientujemy się, ile różnych rzeczy przytrafiło nam się po drodze.

  Życzę Ci/Nam kolejnych lat blogowych! Miło obserwować, jak się rozwijasz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu za każde ciepłe słowo, które od Ciebie do tej pory otrzymałam. Mam nadzieję, że wkrótce również usłyszę - może wreszcie na żywo? Monachium i moja kanapa w pokoju czekają ! :)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)