wtorek, 21 października 2014

BabyPlaces - przydatna aplikacja na smartphona

Czy zdarzyło Wam się spontanicznie zmienić plany i na szybko szukać jakiegoś fajnego miejsca przyjaznego dzieciom i rodzinie? Np. jakiejś restauracji, gdzie wszyscy mogliby dobrze zjeść, a dzieci pobawić się w kąciku zabaw, miejsca, gdzie można dziecko przewinąć i spokojnie nakarmić lub sklepu z artykułami dziecięcymi? 

Jeśli w takich momentach nie chcecie przerzucać kilkunastu stron internetowych w poszukiwaniu właściwego celu, warto ściągnąć sobie bezpłatną aplikację BabyPlaces (dostępna jest ona na następujące urządzenia: iPhone, iPad, Android-Smartphone i Windows Phone). Aplikacja ta wyświetla w czytelny sposób listę przyjaznych rodzinie miejsc, lokali i instytucji, które dostępne są w Waszej okolicy. W BabyPlaces można nie tylko wyszukiwać ciekawych miejsc, ale również samemu jej dodawać i recenzować. Dzięki temu tworzycie także nową jakość dla innych rodziców :)


Miejsca podzielono na kilka kategorii: m. in. karmienie piersią i przewijanie, przystanki miejskiej komunikacji, przy których znajdują się windy, place zabaw, gastronomia, zakupy oraz pediatrzy i apteki. Od niedawna aplikacja ma również swoją internetową wersję, gdzie w równie prosty i wygodny sposób znajdziecie przyjazne rodzinie miejsca w Waszym otoczeniu. I co równie ważne, aplikacja ta  dostępna jest także w języku polskim, jeśli tylko ustawicie polski jako język Waszego telefonu. Obecnie BabyPlaces ma największą siatkę polecanych miejsc w Niemczech, ale również polskie i inne europejskie miasta znajdują się na tej mapie. Kolejne punkty pojawia się na niej regularnie - może również dzięki Wam? :)


BabyPlaces

6 komentarzy:

 1. Świetna sprawa, nie znałam, a zawsze przed wyjazdem w jakieś nowe miejsce surfuje po necie w poszukiwaniu miejsc przyjaznych dzieciom :) Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że się przyda :) Ja już parę razy skorzystałam.

   Usuń
 2. Super! Bardzo fajna sprawa, już ściągam żeby przetestować! Mam nadzieję, że odkryję nowe berlińskie miejsca w mojej okolicy. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Cieszę się, że znalazłaś do mnie drogę. Życzę pozytywnych i owocnych wrażeń w korzystaniu z aplikacji! Pozdrawiam Dominika

   Usuń
  2. Zainstalowałam i faktycznie jest super! Będę często używać, bo czasem na spacerze nie wiem gdzie się podziać ;)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)